Konfor

Yeni Yeti’nin konfor anlayışı, hayatı sizler için kolaylaştırmak ve her yolculukta ayrı bir konfor ayrıcalığı yaşatmak üzerine kurulmuştur. Skoda’nın Simply Clever felsefesi, zekice düşünülmüş ince ayrıntılar ile Yeti içinde bulunanlara, hayatın karmaşasından uzakta yüksek konfor sunmak ve her ihtiyaca uyum sağlayabilen çok yönlü bir otomobil olmakta rehberlik eder.

Bir otopark fişini ön camın yakınında kolay görülür bir yere koymak istiyorsanız, çözüm basittir. Otomobil, otopark fişi için bir yere sahiptir.
Koltukların üst tarafında geniş bir alan yaratılmasına olanak sağlayan ve elektrikli olarak ayarlanabilen çift kademeli Panoramik Cam Tavan* macera dolu yolculuklarda özgürlük hissini arttıyor.

Yeti’de bulunan sayısız fonksiyonel saklama alanları, araç içinde maksimum konforu hissetmeniz  için düşünülmüştür.

Orta konsolun yolcu tarafında bulunan saklama filesi, çeşitli küçük eşyalar için çok uygundur.
Yeti’de özel olarak sunulan Laurin & Klement versiyonu, yüksek konforlu deri döşeme ve kahverengi & fildişi renkte iç mekan sunurak özel bir deneyim sunuyor.
Yeti’de konforunuz için tüm pratik ayrıntılar düşünülmüştür. Soğuk veya sıcak içeçeklerinizi koymanız için bardaklık bulunan ön bölümde, kol dayamanın ünitesinin içinde de ayrı bir saklama bölümü mevcuttur.
Torpido bölümünde bulunan soğutma fonksiyonu, belli bir sıcaklık seviyesinde tutmak istediğiniz eşyalarınız için düşünülmütür.

Sürücü koltuğunun altında bir başka “akıllı” detay yer alır. Burada, eşyalarınızı yerleştirmek için tasarlanmış özel bir bölme vardır, böylece seyir esnasındakolayca erişebileceğiniz bir başka saklama alanını kolayca kullanabilirsiniz.

Yeti’de sunulan Çift Bölgeli Klimatronik, aracın iç bölümünün, isteğe bağlı olarak farklı sıcaklıklarda olabilmesini sağlayarak yolcuların maksimum konforu yaşamasına imkan tanır. Bir hava kalite sensörü barındıran Klimatronik, araç içindeki havanın temizliğini sürekli ölçer ve kabin içine girebilecek sağlığa zararlı gazları tespit ettiğinde otomatik olarak hava sirkülasyonunu keser.

* Opsiyonel olarak sunulmaktadır.